Adecco Kft.

Érdekel, hogy a kekszek és egyéb finomságok, hogyan jutnak el asztalodig? Magyarország egyik legnagyobb és legsikeresebb édesipari termékeket gyártó cége, új  és lelkes munkavállalókat keres!

Üzemeltető-Gépbeállító

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • Piaci igényekhez igazodó bérezés
  • Széleskörű egyéb juttatások
  • Teljesítmény bónusz
  • 3 műszakos, 8 órás munkarend 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
  • Modern, család barát munkahely
  • Fejlődési lehetőség, támogató szakmai háttér
  • Modern és rendezett munkakörülmények
  • Ingyenes céges busz

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • A gyártáshoz szükséges gyártógépek beállítása és üzemeltetése
  • A termelés megfelelő és zavartalan működésének a biztosítása, fenntartása
  • Átállások, szerszámcserék elvégzése
  • Gép vagy szerszám meghibásodás esetén a szükséges, előre meghatározott feladatokat elvégezni
  • Technológiai paraméterek folyamatos felügyelete, optimalizálása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • A műszak vállalása nem okoz problémát
  • Szeretnél fejlődni, tanulni és feljebb jutni a ranglétrán
  • A munkádat a pontosság és precizitás jellemzi.
  • Magas szintű felelősségvállalás és csapatjátékos attitűd jellemez téged

Előny:

  • Automata és félautomata gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • PLC vezérelt gépek ismerete
  • Elektronikai, Pneumatikai és robottechnikai ismeretek

Ingyenes céges buszok az alábbi helyekről:

Gyöngyös, Visonta, Abasár, Mátrafüred, Pálosvörösmart, Markaz, Domoszló, Kisnána, Verpelét, Feldebrő, Aldebrő, Tófalu, Kápolna, Kompolt, Kál, Nagyút, Ludas, Detk, Pély, Heves, Boconád, Tarnaméra, Tarnazsadány, Nagyfüged

Munkavégzés helye: Halmajugra / Gyöngyös mellett

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
Cégnév: ADECCO Kft.