Feladatok

 Épületüzemeltetési szoftvereken keresztül a működések, folyamatok figyelemmel kísérése, hibaüzenetek kezelése, értesítési feladatok ellátása, esetenként helyszíni ellenőrzés.
Továbbá:

-vízkezelők anyagellátása, működésük helyszíni ellenőrzése
-mérőóra adatok dokumentálása

A munkakör teljes fizetéssel bejelentet alkalmazotti jogviszonyban látható el, készenléti jellegű munkakörben.
A tevékenység 0-24 órában az év minden napjára kiterjed. A munkarend ehhez alkalmazkodva 12 órában, de a feladatkör megismerését követően 24 órás műszakban is ellátható, előre elkészített havi műszakrend alapján, sok szabadidővel.

Elvárások

Érettségi mellé legalább egy, a felsoroltak közül meglévő szakirányú végzettség (villanyszerelő, épületgépész, hűtő, -klíma és hőszivattyú berendezésszerelő, elektronikai műszerész, alapszintű épületgépészet, vagy más kapcsolódó szakma) szükséges. A tevékenységgel összefüggő diploma, vagy gyakorlat előnyt jelent, de nem feltétel.
A jelentkező végzettségében nem elvárt a szerzett gyakorlat, de az elméleti alapismeretek szükségesek.

Az ideális pályázó:
  • Megbízható, munkájára igényes, jó probléma megoldó képességű személyiség.
  • Elfogadja, hogy a munkavégzés nem dohányzó környezetben történik.
  • fiatalos
  • lelkiismeretes
  • kihívásokat kedvelő, bátor
  • folyamatok átlátására képes
  • logikusan gondolkodó
  • pozitív, csapatba illeszthető személyiség
Fontos még:
  • munkahelyben hosszútávra történő gondolkodás
  • munkarendhez történő alkalmazkodás szándéka
  • új ismeretek elsajátításának igénye
Előrelépés feltétel, a rátermettség és elkötelezettség mellett, az elvárt tudás megszerzése.

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

Lehetőséget biztosítunk arra, hogy a munkavégzés helyszínét, az ott végzett munkát megismerje, a látottakat összevesse elképzeléseivel.
Számunkra fontos, hogy a munkaviszony létesítését, mindkét fél megalapozott döntése előzze meg.

Együttműködésünk esetén:
  • Azonnali kezdés
  • Stabil, hosszútávú, felelősségteljes munkalehetőség
  • Egészségbiztosítás a magánegészségügyben
  • Céges telefonelőfizetés
  • Modern munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő cégnél.
  • Egymást segítő, együttműködő, jó légkörű csapat.
  • Átfogó létesítményfelügyeleti ismeret megszerzése.
Bérezés a próbaidő alatt bruttó 500.000.-Ft, ezt követően kezdő bruttó 580.000.-Ft.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Bővebb információért kérem keresse fel honlapunkat.

A "JELENTKEZEM" gombra kattintva kérem csatolja önéletrajzát.

Cégnév: C Control PFS Korlátolt Felelősségű Társaság