REHAU-Automotive Kft.
A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést.  Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel. Új projektek érkezése miatt bővítjük csapatunkat. Csatlakozz Hozzánk Te is!

Üzemeltetési részlegvezető-Újhartyán

Feladatok:

  • Létesítményüzemeltetésben résztvevő csapatok és szolgáltatók szakmai irányítása
  • Termeléskiszolgáló, épületüzemeltetési és infrastruktúra rendszerek folyamatos rendelkezésre állásának, előírásszerű technológiai üzemeltetésének és karbantartásának (Hard FM tevékenységek) szervezése és irányítása
  • Hatósági, partneri szerződéses kapcsolattartás és ügyintézés, kapcsolódó felülvizsgálatok, ellenőrzések támogatása, jogszabályi követelményeknek való megfelelés, létesítményüzemeltetéssel kapcsolatos auditok koordinálása
  • Felelős leszel az energiagazdálkodási irányítási rendszer működtetéséért és folyamatos fejlesztéséért külső szakmai támogatás mellett (ISO50001)
  • Pótalkatrész raktár irányítása, felügyelete
  • Pénzügyi tervezés és nyomonkövetés, beszerzések és beruházások koordinálása, költségoptimalizálás;
  • Rendszeres riportok és kiértékelések készítése a felettes vezetőnek
  • Projektek kapcsán felmerülő műszaki megoldások meghatározása, üzemeltetési eljárások optimalizálása

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Gyártás, Termelés
  • Műszaki munkatárs

Feltételek:

  • Felsőfokú mérnök végzettség (energetikai mérnök végzettség előny)
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat létesítményüzemeltetés területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ISO50001 ismerete előny
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafeteria
  • Kiemelt mértékű munkába járási költségtérítés
  • Támogató csapat
  • Változatos céges rendezvények
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat