Feladatok

Épületüzemeltetési komplex feladatok
  • az intézmény műszaki, épületgépészeti zavartalan működésének biztosítása,
  • az intézmény takarítási tevékenységének szervezése, felügyelet, takarítók irányítása,
  • karbantartási feladatok megfelelő ütemezése és kivitelezésének ellenőrzése,
  • beszerzésekhez igényfelmérés ellátása, felhasználás ellenőrzése,
  • portaszolgálat irányítása.

Elvárások

  • önálló munkavégzés
  • min. 2-3 éves tapasztalat hasonló területen
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel. Internet, Outlook)
  • jó alkalmazkodókészség, ügyfélorientált magatartás
  • együttműködési készség
  • tulajdonosi szemlélet

Előnyt jelent

  • határozott, magabiztos fellépés,
  • több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • vezetői kompetenciák megléte.

Amit kínálunk

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Milton Friedman Egyetem és fenntartója, az EMIH célja, hogy a megújuló intézmény meghatározó szerepet töltsön be a magyar felsőoktatásban.
Egyetemünk szolgáltató, együttműködő és innovatív felsőoktatási intézmény – a három profilt egyszerre igyekszünk megvalósítani. A széles spektrumú alapképzés, a piacképesebb szakokon pedig mesterképzés működtetése ezt a vegyes karaktert támogatja.
Egyetemünk jövőképének alapja egy független, a hallgatók és munkáltatók által elismert intézmény, mely a demográfiai, gazdasági és globális kihívások ellenére is fejlődési pályára áll.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Milton Friedman Egyetem