Feladatok

  • Ingatlanok műszaki üzemeltetési feladatait rögzítő szerződés kezelése, évközi módosítások lekövetése
  • Energia számlázási adatok kezelésének koordinálása
  • Havi teljesítés igazolások kezelése
  • Üzemeltetés körébe bevonandó berendezések, épületek, területek menedzselése
  • Megrendelői adatszolgáltatások szabályozása
  • A műszaki üzemeltetési, karbantartási szerződések előkészítése, aktualizálása

Elvárások

  • 2-3 év szakirányú tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki /gazdasági végzettség
  • Kitűnő MS Excel felhasználói gyakorlat
  • Precizitás, pontosság, rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés készsége
  • Lényeglátó képesség, nagy rendszerek átlátásának képessége
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, probléma- és feladatmegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Ingatlan üzemeltetés terültén szerzett tapasztalat
  • Energia szolgáltatói ügyvitel ismerete

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet, könnyen megközelíthető iroda
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járási támogatás (vidéki lakcím esetén)

Munkavégzés helye:

1062 Budapest, Bajza u. 17-19.

Fényképes szakmai önéletrajzokat, bérigény megjelölésével várjuk.