Feladatok

  • Munkautasítások előkészítése, kiadása, végrehajtásának felügyelete a szerelői irányítási rendszerben.
  • Kapacitás optimalizálás a rendelkezésre álló erőforrások maximális kihasználásával az elvégzendő tevékenységek figyelembevételével.
  • Tervszerű tömeges rendelések kezelése.
  • Menetlevelek kontírozása.
  • Időpont egyeztetett feladatok figyelése, szükség esetén beavatkozás.
  • Szerelői és támaszponti raktárkészletek monitorozása.
  • Anyagigények felmérése, készítése nyomon követése, folyamatos anyagutánpótlás biztosítása, ehhez kapcsolódó szerelői támogatás.
  • Munkaidőben az üzemzavarok elhárításának megszervezése.
  • Információs napok előkészítése, szervezése, oktatási anyagok előkészítése.
  • Csoportvezetői munkavégzés támogatása.
  • Kapcsolattartás belső társszervezetekkel.
  • Készenlét adás, készenléti szolgálatok munkavégzésének koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú szakmai végzettség vagy villamosipari technikusi végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • 3 év szakma specifikus tapasztalat-
  • SAP felhasználó szintű ismerete.
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Áramdíj kedvezmény
  • Kiemelkedő premizálási rendszer
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Cafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájában
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
  • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Mobilitás támogatása
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
Cégnév: OPUS TITÁSZ Zrt.