Feladatok

A Zöld-Út Esztergom Kft. Utcaseprő gép vezető munkatársat keres hosszútávra.
  • utcaseprő gép kezelése,
  • egyéb adódó tevékenységek,
  • menetdokumentumok napi ellenőrzése,
  • közreműködés a karbantartási és szervizelési feladatok elvégzésében

Elvárások

  • ,,C " kategóriás jogosítvány,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • műszaki érzék
  • pontos és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • GKI kártya
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Esztergom közeli lakóhely

Amit kínálunk

  • egy műszakos munkarend
  • hosszútávú álláslehetőséget kínálunk, és azonnal kezdhetsz
  • cafeteria juttatás a belépés napjától
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét
  • túlóra lehetőség
  • munkaruha biztosítása
  • határozatlan idejű,alkalmazotti jogviszony,teljes munkaidőre
  • barátságos munkahelyi légkör

Céginformáció

A Zöld-Út Esztergom Kft. az Esztergom Megyei Jogú város Önkormányzatával kötött közszolgáltatási szerződés keretében az alábbi főbb feladatokat látja el Esztergom város közterületein:
  • úttisztítás,
  • parkfenntartás,
  • fasorfenntartás,
  • útfenntartás,
  • zöldfelület kezelés,
  • játszóterek karbantartása,
  • illegális hulladék kezelés,
  • ívókutak,szökőkutak kezelése,
  • síkosság mentesítés,
  • árvízi védekezés,katasztrófa-védelmi feladatok,
  • nyílt vízelvezető árkok helyreállítása,
  • esőcsatorna mosása,tisztítása,
  • köz és díszkivilágítási rendszer karbantartása,
  • hivatal portaszolgálati feladatok ellátása

Cégnév: ZÖLD-ÚT Esztergom Kft.