Fressnapf Hungária Kft.
Mi figyelünk rád, Te figyelsz a vásárlókra. A Fressnapf csapat tagja lehetsz most!

Miért jó az utánpótlás program?
  • Továbbfejlesztheted nálunk a vezetői képességeidet, kompetenciáidat
  • A 3 hónapos betanulási idő alatt több boltvezető is fog mentorálni, így többféle vezetői stílust ismersz meg. Ezután lesz lehetőséged egy budapesti vagy környéki boltot irányítani
  • 5-7 fős csapatot bízunk majd rád, ha sikeres a betanulásod. A 3. hónap végéig dől el, hogy melyik boltot kapod, a te kérésedet is figyelembe véve
  • Nem kell edzőterembe járnod, sok tápos zsákot fogsz majd pakolni
  • Akár 3-4 szabadnapod is lehet egy héten
  • A „Fressnapf-tudás” megszerzésében minden szinten segítünk téged
  • Utánpótlás boltvezető - Budapest és környéke

    Főbb feladatok, munkák:

  • Segítesz a vásárlóknak, hogy jobb gazdikká váljanak
  • Rajtad múlik, hogy a planogramok naprakészek legyenek, hogy a bolt tiszta, rendezett, és jól feltöltött legyen
  • Kitűzöd a célokat, feladatokat és motiválod a csapatot
  • Elkészíted mindenki beosztását
  • A pénzügyi folyamatokat irányítod, az esti zárást pontosan elvégzed
  • Szorosan együtt dolgozol a területi vezetőddel
  • Részt veszel a csapatod toborzásában, lebonyolítod a kollégák éves értékelését, kitűzitek a következő évi célokat és részt veszel a fejlesztésükben is
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Akarj megtudni mindent a kisállatokról
  • Légy fitt fejben és testben is, mert nálunk sokat kell menni és pakolni, mivel napi 10-12 órát dolgozunk nyitvatartási idő szerint
  • Pontosan, precízen végezd el a rád bízott feladatokat
  • Legyen kereskedelmi szakképesítésed és áruházvezetői gyakorlatod
  • Számíthassunk rád a beosztásod szerint, ez heti 3-4 munkanapot jelent, ami van, hogy hétvégére esik
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Targoncavezetői jogosítvány

    Támogatunk megszerzésében anyagilag és figyelembe vesszük a beosztásod készítésénél is.

    Amit kínálunk:

  • Becsült minimális bruttó jövedelem: 637.000 Ft (átlag havi 2 vasárnappal) + adókedvezmények
  • Egyéb juttatásaink: lojalitási pótlék (már 1 év után), bejárási támogatás, dolgozói kedvezmény
  • Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedő, Eladó
    • Üzlet-, Boltvezető
    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
    Cégnév: Fressnapf Hungária Kft.