Feladatok

  • Számla-, betét- és fedezetlen hiteltermékek (személyi kölcsön, folyószámla-hitelkeret, babaváró) tanácsadása, értékesítése, ügyintézése lakossági ügyfelek részére és
  • Számlavezetési tevékenység kisvállalati ügyfelek részére;
  • Kapcsolattartás a meglévő és az új ügyfelekkel;
  • A Közösségi Bank üzenetének képviselete az ügyfelek felé.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Értékesítésben, ügyfélszolgálaton vagy pénzügyi területen szerzett minimum 1 éves munkatapasztalat;
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Számítástechnikai jártasság, rendszerszemlélet;
  • Érdeklődés a felelős pénzügyi modellek iránt.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat;
  • Pénzkezelési gyakorlat és valuta pénztárosi vizsga;
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga;
  • Jelzáloghitelezési és személyi kölcsön ügyintézési tapasztalat;
  • Banki rendszerek és MS Office gyors használata;
  • Ügyfélkiszolgálásban jártasság;
  • Civil szervezetek ismerete;
  • Azonnali munkakezdés.

Kívánt jellemvonások:

  • Etikus, toleráns, magas erkölcsi normák szerint él;
  • Érzékeny a társadalmi és civil ügyek iránt;
  • Bankszerű megjelenés, öltözködés
  • Motivált, szereti a szakmáját és az ügyfeleket;
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezik;
  • Megbízható, felelősségteljes;
  • Precíz, hatékony a probléma és konfliktuskezelésben.

Amit kínálunk

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet;
  • Lehetőség a tudatos pénzügyi szemlélet elterjesztésére;
  • Belvárosi munkavégzési helyszín (1062, Andrássy út 98.);
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel;
  • Cafetéria, egészség- és életbiztosítás;
  • Munkavállalói részvényprogram.

Céginformáció

  • Több mint 25 éve működünk nyereségesen 100%-ig magyar magántulajdonban lévő kereskedelmi bankként.
  • A hazai bankpiacon - egyedülálló módon - közösségi bankként vagyunk jelen, a nemzetközi értékalapú bankokhoz (GABV) tartozunk.
  • 2019-ben elnyertük az Év Társadalmilag Felelős Bankja örökös díjat a Mastercard Év Bankja versenyen.
  • 2023. évben Üzleti Etikai Díjat kaptunk.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed és a kiírási feltételeknek megfelelsz, fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a „Univerzális banki tanácsadó” megadásával és a fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A MagNet Közösségi Bankról és a küldetésről a honlapon tájékozódhatsz.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást a MagNet Bank weboldalán megtalálható "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű adatkezelési tájékoztató tartalmazza.

Cégnév: MagNet Magyar Közösségi Bank Zrt.