Új kollégáinkat keressük hosszútávra gépkocsivezető pozícióba, élelmiszer szállítására silós szerelvényre

Fejér megye

Gépkocsivezető kollégánkat keressük ömlesztett élelmiszer szállítására, belföldi és szomszédos országbeli viszonylatokra, hetelős munkarendben.

Elvárások:

  • nyerges szerelvényes tapasztalat
  • érvényes C+E jogosítvány
  • érvényes GKI kártya
  • PÁVIII alkalmassági
  • büntetlen előélet
  • korrekt hozzáállás a feladatokhoz és a partnerekhez

Amit kínálunk:

  • fiatal Volvo nyerges vontatók
  • kocsigazdás rendszer
  • stabil szervizháttér
  • kis létszámú csapat
  • otthon töltött hétvégék
  • munkába járás támogatása
  • nem kell árut mozgatni, raklapokat rakodni, gyűjtőzni
  • fizetés minimum nettó 650.000 Ft
  • hosszú távú, stabil, teljes mértékben bejelentett foglalkoztatás
  • betanítás
  • próbanap

Silós gyakorlat előny, de nem feltétel

A jelentkezéseket a [email protected] e-mail címre várjuk, további felvilágosítást 8-18 óra között a +3620/972-5299 mobilszámon lehet kérni.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Állásajánlat leírása Jelentkezés az állásajánlatra Térkép megtekintése

Cégnév: TEBO Logistic Kft.

[email protected] Silo 600 000 - 700 000 Ft 27 nap

171 összes megtekintés, 7 ma Nyomtatás