- Elsődleges kapcsolattartóként az ügyvezető munkájának támogatása, (napirendjének szervezése, naptárának és levelezésének kezelése, ügyféltalálkozók szervezése) a munkájához kapcsolódó
nyilvántartási rendszerek és adatbázisok kezelése, szükség esetén jelentések, összefoglalók vagy kivonatok készítése a nyilvántartott adatokból
- Részvétel az ügyvezetői megbeszéléseken: protokollok írása, vezetése, agenda kezelés, feladatkiosztás és nyomon követés, határidők nyomon követese, státuszok riportálása
- Management team munkájának ügyviteli támogatása
- Cégen belüli találkozók, céges események, konferenciahívások, konferenciák megszervezése
- A feladatokhoz tartozó egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése, ad-hoc riportok készítése
- Külföldi és belföldi szakmai utazások megszervezése (jegyfoglalás, szállásfoglalás, költségek elszámolása)
- Anyavállalattal, külföldi vállalatokkal történő kapcsolattartás
- Ügyvezetői kommunikáció folyamatos biztosítása:
o külső és belső kommunikáció (levelezés, telefonhívások kezelése)
o prezentációk készítése
o beszéd tervezetek megírása
o ügyvezető felkészítése

Elvárások:

- Egyetemi vagy főiskolai végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Kiemelkedő MS Office ismeretek (elsősorban Excel, Power Point és Outlook ismeretek)
- Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
- Üzleti érdeklődés

Egyéb információ az állásról:

Folyamatosan fejlődő logisztikai-szolgáltatói partnerünk számára keresünk tapasztalt Manager asszisztens kollégát, aki proaktív, szereti a változatos napi feladatokat, s kellő támogatást tud adni az vállalat Ügyvezetőjének.

Ezúttal már tapasztalt kollégák jelentkezését várjuk!

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p>Amit a pozíció nyújt:<br>- Professzionális, mégis családias munkahelyi légkör<br>- Stabil háttér<