Feladatok

  • Figyelmesen és empatikusan hallgatod a hívó felet, elemzed a kérdését, majd
  • Megfelelő megoldást kínálsz, és hozzájárulsz egy pozitív élményhez
  • Rögzíted a fontos részleteket, és gondoskodsz arról, hogy mindenki értve és megbecsülve érezze magát
  • Törzsadatok változásait vezeted a rendszerben

Elvárások

  • Végzettség: Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Számítógépes ismeretek: Felhasználói szintü MS-Office ismereteid vannak
  • Nyelv: A német tudásod erös szóban és írásban is (nekünk nem számít a nyelvvizsga, csak a valódi tudásod)
  • Élvezed a csapatmunkát, és szeretnél részese lenni egy olyan támogató közösségnek, ahol mindenkinek fontos a másik sikere és fejlődése.

Amit kínálunk

  • Munkavégzés: Budapest szívében, az Astoriánál várunk a modern irodánkba, hétfőtöl péntekig – nincs hétvégi munkavégzés
  • Csapat: Családias, támogató és nyitott csapatunkba könnyen be fogsz tudni illeszkedni
  • Bónusz: Már a próbaidő alatt is kiváló nettó összegű cafeteriát biztosítunk, és minden munkavállalónak négy extra szabadnapot adunk.
  • Home Office lehetöség a betanítás után

Céginformáció

Csatlakozz a folyamatosan növekvő csapatunkhoz „Ügyfélszolgálati munkatárs“ pozícióban!

Küldetésünk, hogy ügyfeleink igényeit a legmagasabb színvonalon elégítsük ki. Rendszerünk alapja a munkatársaink, akik számára megértő, támogató és ösztönző munkakörnyezetet teremtünk.

Nálunk a 6 hetes betanítást követően teljes munkaidőben vagy akár részmunkaidőben is dolgozhatsz.

Ez egy ideális lehetőség egyetemistáknak, főiskolásoknak, anyáknak, apáknak, szülőknek, ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkezőknek, karrierváltóknak és pályakezdőknek egyaránt.

Téged mikor ismerhetünk meg? : )

Kérlek, miután megnyomtad a "Jelentkezem" gombot, csatold hozzá a magyar vagy német nyelvű önéletrajzod!
Cégnév: GUT contact International Hungary Kft.