Feladatok

  • éjszaka és hétvégén beérkező hívások fogadása, az ügyfelek udvarias telefonon, e-mailben, vagy chat-en
  • back office feladatok ellátása
  • ügyintézés érdeklődő ügyfeleknek
  • felmerülő reklamációk kezelése
  • a munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • informatikai rendszerbe történő adatrögzítés
  • tisztességes, meggyőző kommunikáció

Elvárások

  • türelmes, dinamikus, gördülékeny és ügyfélcentrikus kommunikáció
  • éjszakai, és/vagy hétvégi folyamatos rendelkezésre állás
  • kedv és ambíció ügyfélkezeléshez
  • otthoni munkavégzés esetén saját számítógép vagy laptop + headset + stabil és megbízható internet kapcsolat – irodánkban természetesen minden eszköz rendelkezésre áll
  • teljesítmény- és sikerorientált hozzáállás
  • önálló munkavégzés, együttműködési hajlandóság
  • az online és jelenléti oktatásokon történő részvétel, szakmai ismeretek elsajátítása, tanulási hajlandóság

Előnyt jelent

ELŐNY: ügyfélszolgálaton, vagy egyéb kommunikációs területen szerzett tapasztalat, de agilis pályakezdőket, vagy pályamódosítókat is szívesen fogadunk!

Amit kínálunk

  • home office és/vagy irodai munkavégzés (igény szerint) - irodánk Budapesten, az Árpád hídnál, az Átrium Park Irodaházban található szép, hangulatos környezetben, nagy terasszal és kerti bútorokkal
  • tervezhető munkaidő-beosztás hétvégén, és/vagy éjszaka 8, vagy 6 órában
  • változatos és izgalmas munkakör, amiben fejlődhetsz a saját erősségeid kiaknázásával
  • a munkakörhöz kapcsolódó teljes körű képzés, folyamatos mentorálás
  • fix bérezés
  • támogató és inspiráló vezetői légkörrel találkozhatsz, ahol a teljesítményre fókuszálunk

Céginformáció

Az első magyar call centerként a hazai piacon egyedülálló módon, több mint 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkezünk. Saját erőforrásokkal és informatikai rendszerünkkel dolgozunk, vállalatunk legfőbb erőssége pedig a szolgáltatások színvonala, amelynek hátterét kiváló ügyintézőink és vezetőik biztosítják.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után várjuk önéletrajzát!

Cégnév: TeleMedia Kft.