Feladatok

  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • hibabejelentések rögzítése az ügyviteli rendszerben
  • telefonok felvétele, tovább kapcsolása, üzenetek átvétele, továbbítása
  • futárszolgálatokkal kapcsolattartás, csomagok átvétele, feladása, csomagolása
  • kapcsolattartás a szervizpartnerekkel
  • számlázás, pénztárkezelés
  • precíz adminisztráció (levelezés, adatfeldolgozás, nyilvántartások elkészítése, számlázás)

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban (nyelvvizsga nem szükséges)
  • kiváló felhasználói szintű office-ismeret
  • kiváló kommunikációs készség
  • magabiztos fellépés
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • problémamegoldó készség
  • gyors alkalmazkodás és rugalmasság
  • proaktív, nyitott, kommunikatív hozzáállás
  • rendszerben való gondolkodás
  • hölgy és úr jelentkezését egyaránt várjuk

Előnyt jelent

  • ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • műszaki beállítottság (előny, de nem feltétel)
  • Windows alapú kliensek kezelésének ismerete (előny, de nem feltétel)

Amit kínálunk

  • versenyképes, 100%-ban bejelentett munkabér
  • fiatalos, lendületes csapat
  • stabil és nyugodt környezetben való munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • 40 éve alapított, 100% magyar tulajdonban álló kereskedelmi és szolgáltató IT cég, B2B területen.