Feladatok

• Munkaruha nyilvántartások kezelése, frissítése
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal
• Ügyfelek részéről felmerülő igények, problémák megoldása
• Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
• Táblázatok naprakész vezetése

Elvárások

• Pontos, precíz, megbízható, határidőket követni és tartani tudó
• Elszámolásokban pontos, proaktív
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Word; Excel)
• Tanulékony személyiség
• Jó kommunikációs készséggel rendelkező, segítőkész
• Minimum középfokú végzettség
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Szlovák / német nyelv ismerete

Amit kínálunk

• Határozatlan munkaszerződés, egy műszakos munkarend (8:00-16:00)
• Továbbképzések lehetősége
• Kellemes munkahelyi légkör

Céginformáció

Európa egyik vezető bértextil szolgáltatója vagyunk. Textilszolgáltatásunkat több mint 90 000 elégedett ügyfelünk veszi igénybe A mi munkaruháinkat naponta magukon viselő dolgozók száma meghaladja az 1 milliót. A megbízhatóság, a hosszú távú gondolkodásmód és a stabilitás jellemzi cégünket. Sikerünk egyik alapja a profi és vidám csapatunkban rejlik. Most lehetőség van arra, hogy csatlakozz hozzánk!

Fényképes önéletrajz.