Schiller Autó Család

Ügyfélszolgálati munkatárs

Gondoltad volna, hogy mi vagyunk az ország egyik legnagyobb múltra visszatekintő autós cége? A Schiller Autó Család 1980-ban alapított hazai családi vállalkozás, mely új és használt autó értékesítéssel, szervizeléssel, gépjármű flottakezeléssel, autó bérbeadással foglalkozik.

A telefonos és e-mailes kommunikáció a kisujjadban van és minden helyzetben megállod a helyed? Jól megtalálod a közös hangot az ügyfelekkel és szereted felkutatni a számukra megfelelő szolgáltatást és termékeket? Nálunk te lehetsz az első ember, akivel partnereink kapcsolatba kerülnek!

Ha fontos számodra az ügyfélközpontúság, rendelkezel értékesítési tapasztalattal és szeretsz kommunikálni, várunk csapatunkba!

Főbb feladatok, munkák

-Vásárlói igények fogadása, felmérése telefonon és írásban/e-mailen

-Meglévő és új ügyfelekkel történő kapcsolattartás telefonon és írásban, pozitív ügyfélkapcsolatok kialakítása

-Értékesítési és üzleti lehetőségek biztosítása a márkakereskedések és a szerviz számára

-A megkeresések adminisztrálása a belső vállalatirányítási rendszerben

-Szoros együttműködés a társosztályokkal

-Importőri felületekhez kapcsolódó feladatok ellátása

-Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

-Ügyfélközpontú szemlélet és kereskedelmi véna, értékesítői gyakorlat

-Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban

-Lényeglátó és jó szervező készség, precizitás

-Gyors tanulási eredmény

-Erős számítógépes ismeret

-Meggyőző személyiség

-Járművek iránti érdeklődés és/vagy műszaki beállítottság

-„B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

-idegen nyelv ismerete

-iparági ismeretek

Egyéb információ

Küldd el részletes szakmai önéletrajzod fizetési igényed megadásával, ismerjük meg egymást és csatlakozz csapatunkhoz!

Amit kínálunk

-Munkádat egy lendületes és összetartó csapatban végezheted

-Szakszerű betanítási folyamaton vehetsz részt, mely által tökélyre fejlesztheted a munkához szükséges készségeid

-Folyamatos szakmai fejlődés vár Rád

-Hosszútávú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoportnál

-Versenyképes bérezés

-Kedvezményes helyi étkeztetés

-Egészségbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.