Feladatok

    • Kapcsolattartás ügyfelekkel, kijelölt kapcsolattartókkal
    • Szolgáltatási igények kezelése
    • Ügyfél szerviz és egyéb műszaki problémával járó igényeinek fogadása
    • Egyéb adminisztráció vállalatirányítási rendszerben

Elvárások

    • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • Min. 25 óra/hét
    • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

    • Br. 1874 Ft-os órabér
    • Kellemes munkakörnyezet
    • Hosszú távú lehetőség
    • Szakmai gyakorlat leigazolása

Céginformáció

Adminisztratív diákmunka lehetőség Budapesten!

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet