MVM Services Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Az MVM Services Zrt. elsődleges célja az MVM Csoport társaságok meglévő belső szolgáltatás igényeinek magas színvonalú, transzparens, rugalmas és hatékony biztosítása a csoportszintű stratégiával összhangban. A több mint 40 tagvállalatunk részére 10 szolgáltatási szakterületen nyújtott közel 50 szolgáltatással, társaságunk a cégcsoport legváltozatosabb, -létszámát tekintve pedig a legnagyobb- belső szolgáltatója.

Ügyfélkapcsolati projekt koordinátor

Feladatok

  • Ügyfélkapcsolati rendszerek kialakításában és fejlesztésében aktív részvétel (főként B2B és B2G ügyfélkört érintően)
  • Ügyfélkapcsolat hatékonyságát javító projektfejlesztési javaslatok kialakítása, a fejlesztési igények egyeztetése az érintett belső üzleti szakterületekkel, külső partnerekkel
  • A társaságcsoport több tagvállalatát érintő projektjeinek (energetikai beruházások ügyfelek által) koordinálása, együttműködésben társszervezetekkel. A projekt megvalósítás során felmerülő adminisztráció, elszámolások és riportálási tevékenység elvégzése
  • Prezentációs anyagok, elemzések készítése, vezetői és egyéb célú tájékoztatási dokumentumok kidolgozása
  • Javaslattétel az üzleti működés és folyamatok terén fejlesztési pontok meghatározására

Amit kérünk

  • Főiskolai / egyetemi végzettség
  • Projektkoordinációban és / vagy ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtési, prezentációs készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való alkalmasság
  • Rendszerszemléletben való gondolkodás, pontosság, precizitás

Előnyt jelent

  • Több területre kiterjedő energetikai ipari szakmai ismeretek
  • Megbízható angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Előnyt jelent az energetikai és B2B illetve B2G vonatkozású projektekben szerzett tapasztalat
  • ESG vonatkozású projektekben szerzett tapasztalat
  • Kapcsolatrendszer üzleti, energetikai vonalon

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium
  • folyamatos szakmai fejlődési és képzési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás, kockázati élet- és balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • változatos, szakmai kihívásokat tartalmazó feladatok
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Mérnök
  • Projektmenedzsment