Feladatok

  • Import beszerzések lebonyolítása
  • Szállítói kapcsolatok építése és fenntartása
  • Stratégiai ügyfélkapcsolatok kiépítése és ápolása
  • Árajánlatok készítése és tárgyalások vezetése
  • Statisztikákon alapuló vizsgálatok lefolytatása, hibák feltárása, ötletelés
  • Értékesítési célok kitűzése és elérése
  • Csapatvezetés és motiválás, a csapat munkájának koordinálása
  • Új üzleti lehetőségek feltárása

Elvárások

Akit keresünk:
  • Céltudatos és motivált: olyan személyt keresünk, aki önállóan képes feladatait ellátni és folyamatosan fejleszti magát.
  • Vizionárius és proaktív: innovatív ötletekkel gazdagítja csapatunkat, és képes hosszú távú célokat megfogalmazni. lehetőséget ad kreatív gondolkodásra és fejlődésre is
  • Csapatjátékos: képesnek kell lennie együttműködni a csapat többi tagjával és munkájukban támogatni őket, irányt mutatni, képes inspiráló vezetővé válni.
  • Épületgépészeti ismeretek: épületgépészeti területen szerzett tapasztalat nem feltétel, de fontos lehet és előnyt jelent.
  • Kereskedelmi érzék: kereskedelmi tárgyalásokban való jártassága legyen és kapcsolatépítési tapasztalatokkal rendelkezzen.
Fontos:
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok ismerete
  • Csapatjátékos személyiség

Előnyt jelent

Épületgépészeti területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőségek
  • Jó munkakörülmények
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés

Céginformáció

Cégünk, a Pannon Pex Kft dinamikusan fejlődő vállalat váci székhellyel, amely az épületgépészeti szektorban tevékenykedő nagykereskedés. Csapatunkat egy olyan céltudatos és motivált kollégával szeretnénk bővíteni, aki ügyfélkapcsolati és értékesítési vezetőként erősíti sorainkat.

Emailen várjuk magyar nyelvű pályázatát.