Feladatok

  • Tűzvédelmi oktatási anyagok, tematikák elkészítése, ismétlődő és rendkívüli oktatások megtartása, dokumentálása
  • Tűzvédelmi bejárások megtartása, nem megfelelőségek dokumentálása
  • Tűzvédelmi szabályzat elkészítése, aktualizálása, szükség szerinti átdolgozása
  • Tűzriadó terv elkészítése, aktualizálása
  • Tűzvédelmi nyomtatványok, tűzvédelmi táblák, piktogramok beszerzése
  • Részvétel a tűz és munkavédelmi hatósági ellenőrzéseken
  • Munkavédelmi szabályzat elkészítése, szükség szerinti aktualizálása
  • Egyéni védőeszköz juttatás rendjének elkészítése
  • Munkahelyi kockázatelemzés elkészítése, aktualizálása
  • Munkavédelmi szaktevékenységek (munkabalesetek, foglalkozási megbetegedések előírás szerinti kivizsgálása, jegyzőkönyvezése, hatósági bejelentése)
  • Munkavédelmi oktatások megtartása, oktatási tananyag, tematika elkészítése
  • Munkavédelmi táblák, piktogramok kihelyezése

Elvárások

Szakmai képesítés
Legalább 2 - 3 év szakmai gyakorlat
"B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Nagyobb szakmai gyakorlat
Hasonló szolgáltató cégnél eltöltött idő

Amit kínálunk

Rugalmas munkaidő
Stabil háttér
Nagy szakmai tapasztalattal rendelkező kollegák
Versenyképes fizetés
Caffeteria

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szolgáltatásaink dióhéjban:
  • tűzvédelmi bejárások megtartása, állapotfelmérés, dokumentációk készítése, pl. szabályzatok,
  • munkavédelmi bejárások megtartása, állapotfelmérés, dokumentációk készítése, pl. kockázatértékelés
  • tűzoltó készülékek alapkarbantartása, szakműhelyhez kötött karbantartások elvégzése
  • tüzi vízforrások felülvizsgálata, száraz felszálló rendszerek, tüzi víztározó medencék nyomáspróbája, tisztítása
  • beépített tűzjelző rendszerek felülvizsgálata
  • hő és füstelvezető rendszerek felülvizsgálata
  • tűz és füstgátló, pánikzáras nyílászárók felülvizsgálata
  • irányfény és biztonsági lámpák felülvizsgálata
Amire büszkék vagyunk:
  • prémium minőség
  • folyamatos innováció
  • környezettudatosság
  • biztos háttér
  • nemzetközi kapcsolatok
  • szakértelem
  • elhivatottság

Várjuk jelentkezésüket, lehetőleg fényképes önéletrajzzal!