DHL Express
MINŐSÉG ÉS KÍVÁLÓ SZOLGÁLTATÁS. EZEKET NYÚJTJUK AZ ÜGYFELEINKNEK.
A DHL Express úttörő szerepet tölt be a határokon átnyúló expressz szállítmányozási ágazatban.
Szeretnél csatlakozni a világ legnemzetközibb vállalatához? A vállalathoz, amely úttörő szerepet töltött be a határokon átnyúló expressz szállítmányozási ágazatban, és jelenleg világszerte TÖBB MINT 220 ORSZÁGBAN ÉS TERÜLETEN működik. Szeretnél változást hozni? Akkor csatlakozz hozzánk,legyél egy MEGSZÁLLOTTAN ÜGYFÉLKÖZPONTÚ KULTÚRA részese és válj MINŐSÍTETT NEMZETKÖZI SZAKÉRTŐVÉ.
A HR csapatunba keresünk új munkatársat:

Tréner

Feladatok:

  • Éves oktatási terv összeállítása, szervezése, utánkövetése, adminisztrációja
  • Vállalati oktatási rendszer fejlesztése, működtetése
  • E-learning site naprakészen tartása
  • E-learning anyagok fejlesztése és lokalizálása
  • Oktatási és tréning anyagok, képzési tervek elkészítése, fejlesztése, naprakészen tartása
  • A HR marketing eszközök létrehozásában aktív részvétel
  • Új kommunikációs csatornák felkutatása a legújabb Employer Branding, HR marketing és toborzási trendekkel összhangban
  • Kampányok és más aktivitások sikerességének elemzése, következtetések levonásával
  • Munkáltatói márkaépítés széleskörű megvalósításában való részvétel
  • Éves budget tervezésben aktív részvétel

Elvárások:

• TÁRGYALÓKÉPES ANGOL NYELVTUDÁS
• Kiváló kommunikációs és prezentációs képességgel rendelkezel
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PPT)

Előny

• B kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • Cafeteria
  • Havi bónusz
  • Étkezési utalvány
  • Generali élet- és balesetbiztosítás
  • Home office lehetőség heti 2 nap

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Tréner, Coach

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.