Feladatok:

  • Vasmag előkészítése

  • A vasmag felsőjárom ki - illetve belemezelése

  • Tekercsblokkok oszlopra szerelése

  • Műgyantás illesztés esetén műgyanta kiöntése

  • Transzformátor aktívrész kötése

  • Transzformátorbiztosítás

  • Aktívrész szekrénybe emelése, lecsavarozása, vákuum alatti olajtöltésre előkészítése

  • Mérésre felkészítés

  • Szivárgáspróba

  • Szállításra előkészítés.

Elvárások:

  • 2 műszakos munkarend vállalása

  • Szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi

  • Határozott konfliktuskezelési és problémamegoldó képesség

  • Csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő órabér pozíciótól függően

  • 30%-os műszakpótlék

  • Kedvezményes szemüveg vásárlási lehetőség

  • 1500 Ft / hét kávé kupon

  • 13.havi bónusz

  • Online webshopban 15 000 Ft értékű vásárlási lehetőség

  • Cafeteria : havi nettó 38 000 Ft

  • Egészségbiztosítás, Csoportos élet-, és balesetbiztosítás

  • 40.000 Ft Betanítási pótlék

  • Ügyeleti pótlék 40%

  • Ingyenes céges buszjárat: Tápiószőlős, Tápiószele, Cegléd, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Nagykáta, Tápiógyörgye, Farmos, Újszilvás

  • Utazási támogatás: tömegközlekedés esetén a bérlet összegének a 100%-a kerül kifizetésre, személyautó esetén 30 Ft/km támogatás

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Tápiószele

  • Szálláslehetőség elbírálás alapján!

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Kecskés Lizett