Feladatok

  • A cég képviselete a szolgáltatás teljesítése során felmerülő kérdésekben
  • A kapcsolódó nyilvántartási rendszerek kezelése, adatszolgáltatás
  • Meglévő ügyfélkörünk igényeinek kiszolgálása, ügyfél elégedettség növelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • A személygépkocsik, minibuszok, teherautók, pótkocsik és egyéb járművek szervezése és megrendelése
  • Gépjárművek, buszok, vendégek irányítása, koordinálása rendezvények alatt
  • Annak biztosítása, hogy bármely helyszínre érkező jármű fennakadás nélkül be- és kihajthasson
  • Javaslattevés a felmerülő logisztikai feladatok, problémák megoldására, valamint részvétel a végrehajtásukban,
  • Folyamatos kapcsolattartás a sofőrökkel, alvállalkozókkal és a partnereinkkel
  • A fuvarfeladatokkal kapcsolatban érkező megkeresések kezelése, és intézése
  • A beérkező munkák összehangolása, az optimális futásteljesítményre való törekedés/elérése
  • Gépjárműpark állapotának felügyelete, ellenőrzése, nyomon követése
  • Gépjárművek szervizbe történő mozgatása és annak ütemezése
  • Szerződött szervizpartnerekkel történő kapcsolattartás, egyeztetés
  • Időszakos és kötelező szervizek előkészítése, szervezése
  • Flottához tartozó alkatrészek, kiegészítők nyilvántartása
  • Flotta telephely koordinálása és ellenőrzés, házirend betartatása
  • Hatósági jelentésekhez, bevallásokhoz adatgyűjtés, adminisztráció

Elvárások

  • Kiváló szervezőkészség
  • Pro-aktivitás
  • "Can do” hozzáállás, innovatív gondolkodás
  • Precíz, igényes, önálló, felelősségteljes munkavégzés és együttműködő készség
  • Min. középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3-5 éves fuvarszervezési tapasztalat
  • Erős számítógépes MS Office és Excel ismeretek
  • Kiváló kommunikáció készség szóban és írásban
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Tisztában van a személyszállításra vonatkozó jogszabályok tartalmával
  • ismeri és a napi munkában alkalmazni tudja a “tachográf szabályokat”
  • Rendelkezik jogosítvánnyal

Amit kínálunk

  • kiszámítható bér műszakpótlékokkal, stabil vállalati háttér
  • céges laptop, mobiltelefon
  • kiváló munkakörülmények
  • saját értékek, tapasztalatok, ötletek implementálása a cég életébe
  • egyedülálló lehetőség egy most építkező, innovatív vállalat munkájába történő bekapcsolódásra
  • hibrid munkavégzés, otthoni munkavégzés lehetősége
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • képzési lehetőségek
  • részvételi lehetőség új folyamatok kialakításában

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Fleethub Magyarország Kft. célkitűzése, hogy tartós bérleti szolgáltatás keretében minőséget, megbízhatóságot és rugalmasságot biztosítson ügyfeleinek, legyen szó akár egy, vagy nagyobb darabszámú cégautó flottáról. A teljes körű operatív lízinggel is foglalkozó vállalatunk további fejlesztésének céljából új üzletágunk a Fleethub Limousine Services csapatának bővítése miatt keres tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Amennyiben a hirdetés alapján szívesen dolgozna velünk, jelentkezzen fényképes önéletrajz beküldésével a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.