Feladatok

  • Értékesítés támogatása, együttműködés társosztályokkal, pl. marketing,
  • A termékportfólióval kapcsolatos folyamatok támogatása, szoros együttműködésben más érintett részlegekkel,
  • Ügyfelekkel való kommunikáció, rendszeres tájékoztatás a termékportfólióban történt változásokról,
  • Értékesítési munkatársak adminisztrációs támogatása,
  • Prezentációk, jelentések és kimutatások készítése,
  • Statisztikák készítése és kiértékelése,
  • Ügyfélszolgálat adminisztratív támogatása

Elvárások

Egy új kolléganőt/kollégát keresünk gyakornoki pozícióra, aki pozitív munka iránti elkötelezettséggel rendelkezik, továbbá nyitottság, lelkesedés jellemzi és szeret új dolgokat megismerni.

  • Elengedhetetlen folyékony német vagy angol nyelvtudás,
  • Magas szintű MS Office gyakorlati tudás (főleg Excel),
  • Gépjárművezetői engedély birtoklása előny,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Precíz, pontos munkavégzés,

Előnyt jelent

  • Tapasztalat hasonló, ill. Sales Support pozíción előny,

Amit kínálunk

  • Fiatalos és barátságos kollektív

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Zott Hungaria Kft. - Tejipari készítmények értékesítése

Amennyiben kész egy sikeres, nagy múltú vállalatnál dolgozni, kérjük küldje el fényképes, NÉMET vagy ANGOL NYELVŰ önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomásával, valamint a lehetséges belépési dátum megadásával.