Pannonjob Kft.

Tolmács koordinátor (HR területen)

HR szolgáltató cégünk budapesti csapatába keressük új, orosz/ukrán és angol nyelvtudás birtokában lévő kollégánkat Tolmács koordinátor (HR területen) pozícióba.

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektekben való aktív részvétel

  • Külföldi munkavállalók Magyarországra történő utaztatásának, szálláshelyekre beköltözésüknek koordinálása

  • Adminisztrációs feladatok ellátása

  • Munkaügyi és tartózkodási engedélyhez kötött dokumentációk ellenőrzése

  • Tartózkodási engedélyhez szükséges adminisztrációs feladatok támogatása

  • Kapcsolattartás a partnercégekkel, munkavállalókkal, társosztályokkal, szálláshelyekkel, külső ügyfelekkel egyaránt

  • Munkaerő toborzás, kiválasztás, interjúszervezés

  • Külföldi munkavállalók felé tolmácsolás, támogatásuk az ügyintézések során

  • Szállón lévő munkavállalóinkkal kapcsolatos ügyintézések

Elvárások:

  • Legalább középszintű orosz/ukrán és angol nyelvtudás

  • Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Önálló munkavégzés

  • Határozott, magabiztos fellépés

  • Nyitott, lendületes, rugalmas személyiség

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat tolmácsként

Amit kínálunk:

  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, kedvezménykártya, egészségügyi szakellátások igénybevétele, kedvezményes üdülési lehetőségek, stb.)

  • Utazási/bejárási támogatás

  • Szakmai továbbképzések

  • Támogató csapat

  • Stabil vállalati háttér

  • Kihívásokkal teli munka

 Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IX.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Tolmács, Fordító

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely oldalunkon olvasható.