SPAR Magyarország Kft.

ToGo Melegkonyhai részlegvezető (MOM Park)

Az alábbi feladataid lesznek

  • Szakterülethez tartozó áruk rendelése, szortiment tartás, készletgazdálkodás
  • A részleg munkájának teljes körű irányítása, szervezése és felügyelete
  • Meleg-konyhai termékek recept szerinti elkészítése
  • Konyhai gépek és berendezések ismerete, használata
  • HACCP előírások betartása és betartatása
  • Munkaidő beosztás, szabadság ütemezés elkészítése beosztott dolgozók részére

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Nem okoz problémát a kétműszakos munkarend, vagy a hétvégi munkavégzés vállalása
  • Vendéglátás területén, vezető pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket szereztél
  • Jó kommunikációs készség és lendületes munkavégzés jellemez

Ezen felül amit még kínálunk

  • Egy bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek, és megbecsülnek
  • Kiszámítható, versenyképes bér és az alapjövedelmen kívül számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
  • Szakmai fejlődés, és előrelépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető
Cégnév: SPAR Magyarország Kft.