Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég.

Amennyiben egy változatos, izgalmas és pörgős állást keresel, amivel építheted a jövőd és egy szuper csapat tagjaként egy célért dolgoztok, akkor érdemes jelentkezned saját csapatunkba, mint Toborzó.

Csatlakozz bővülő csapatunkhoz az alábbi pozícióba:

TOBORZÓ MUNKATÁRS

Legyél a csapatunk tagja…Megéri, mert:

  • Betanulásod alatt mindenben támogatunk szakértő kollégáinkkal
  • Modern irodánkban várunk
  • Jó hangulatú, összetartó csapat várja jelentkezésed

Feladataid lesznek:

  • Teljeskörű, end-to-end toborzási folyamatok lebonyolítása
  • Felelősségteljes és önálló menedzselése kékgalléros toborzási projekteknek
  • Hirdetések írása, hirdetési felületek kezelése, hirdetési anyagok szerkesztése
  • Telefonos, online vagy személyes előszűrés, interjúszervezés és tartás
  • Adatbázisszűrés
  • Riportok, jelentések készítése

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel:

  • Legalább középfokú végzettséggel
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Kiváló szervezői képességgel
  • Rugalmas, pörgős, nyitott, kedves személyiséggel

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet Debrecen belvárosában
  • Motiváló javadalmazási csomag
  • Fiatalos, összetartó közösség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Találkozzunk egy személyes beszélgetés keretében, ahol bemutatjuk Neked a vállalatunkat és megismerhetünk Téged és tapasztalataidat!

Cégnév: ADECCO Kft.