Menton Jobs

Toborzási koordinátor-Győr

A Menton Jobs cégcsoport 2016 óta meghatározó szereplője a magyar munkaerő piacnak. Közel 2000 fős kölcsönzötti állományunk és 1000 fős iskolaszövetkezetünk nyújt megoldást a KKV és nagyvállalati szektor munkaerő problémáik megoldására.

2022-ben cégcsoportunk megszerezte a Külügyminisztérium által akkreditált Minősített Foglalkoztatói státuszt, melynek segítségével fejlődésünk még dinamikusabbá vált.

Győri kirendeltségünk lendületes fejlődéséhez keressük

Toborzási koordinátor munkatársunkat!

Már most is a toborzás nagymestere vagy?

Átlátod a munkaerőpiaci trendeket és szeretnéd kamatoztatni tudásod egy igazán fiatalos csapatban?

Győri csapatunk új tagját keressük a toborzó kollégák és feladataik összefogására.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

Toborzók szakmai támogatása és feladataik kontrollja
Toborzási trendek, best practise-ek figyelemmel kísérése és bevezetése

Nyugat-Magyarországi kirendeltségek toborzási információinak összegyűjtése, kapacitás szerinti szétosztásaEgyüttműködés a kirendeltségvezetőkkel és a sales csapattal a munkaerőpiaci igényekkel kapcsolatban

Offline és online hirdetési csatornák kezelése

Telefonon történő előszűrés

Fizikai pozíciók betöltésének az elősegítése

Jelentkezők és látogatók tájékoztatása az aktuális lehetőségeinkről

Időszakos riportálás a toborzási számokról a vezetőség felé

Vállalatirányítási rendszer napi szintű kezelése, frissítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

Minimum 3-5 éves tapasztalat toborzási területen

Minimum középfokú érettségi végzettség

Proaktív szemlélet (önálló munkavégzés, segítőkészség a projekt csapatok felé)

Rugalmas hozzáállás a mindennapokhoz

Nyitottság az új ismeretekre és a fejlődésre

Határozott, nyitott, kedves személyiség, hiszen az ügyfelek Veled találkoznak első alkalommal

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Német nyelvtudással rendelkezel

Irodai környezetben és munkaerőkölcsönzésben szereztél tapasztalatot

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

Korszerű céges laptop és mobiltelefon

Bérajánlat tapasztalat alapján

Teljesítményjutalék

Vidéki munkavállalóink részére bejárási támogatás MT. szerint.

Belső képzések, tréningek, hatékony és gyors betanulás

Hosszútávú, biztos lehetőség, egy stabil piaci pozícióval rendelkező vállalatnál

Lendületes, összetartó, fiatalos csapat akik számítanak a munkádra

Csapatépítő programok országosan

Fiatalos csapat

Cégnév: Menton Jobs Kft