UNIX AUTÓ KFT. logó
UNIX AUTÓ KFT.

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként.

Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt.  Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!

Toborzási és Kiválasztási Specialista / Senior Recruiter

Amit Neked kínálunk:

  • Fix havi béredet egyéb értékes juttatási elemekkel egészítjük ki, mint pl. felsőkategóriás mobiltelefon, laptop, kiváló étkezési lehetőség és számos vásárlási kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből.
  • Minden nap gyümölcsnapot tartunk, e mellett biztosítunk munkaruházatot és parkolási lehetőséget is.
  • Pozíción belül - tapasztalattól és eredményességtől függően - junior, haladó és szenior fokozatokban dolgoznak munkatársaink, ezáltal biztosított a karrierutad vállalatunknál.
  • Stabil, nagyvállalati háttérrel rendelkezünk, ami a jelenlegi időszakban is bővül és fejlődik.
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet vár Rád.
  • Cégünk minden olyan professzionális eszközt, felszerelést biztosít, amely szükséges lehet a gyors, hatékony és kényelmes munkavégzésedhez.
  • Megismerheted vállalatunk különböző részlegeit, akik számítanak a Te támogatásodra.
  • Saját fejlesztésű, integrált vállalatirányítási rendszer biztosítja az egyszerű és hatékony működést és a felesleges adminisztráció elkerülését.

Mi lesz a feladatod?

  • A cég magyarországi szervezetének támogatása toborzás, kiválasztás és az új Munkatársak beillesztése terén.
  • 8-12 toborzási projekt párhuzamos koordinálása, melyek elsősorban szellemi és vezetői pozíciókat foglalnak magukba (kereskedelmi és teljes head office terület).
  • Heti szintű egyeztetések a részlegek vezetőivel.
  • Az új Kollégák beillesztésének nyomonkövetése.
  • Létszámigények aktív követése, döntéstámogatás.
  • Hirdetési csatornák széleskörű, aktív és kreatív használata.
  • Megtartást és motivációt segítő projektek támogatása.
  • Kimutatások, heti összefoglalók készítése.

Elvárásaink a pozíció betöltésével kapcsolatban:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves HR területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Dinamikus, nyitott és határozott személyiség

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Munkaidő:

Hétfő-péntek: 08:00-17:00-ig

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás