Feladatok

  • Irodavezetéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Toborzásban és kiválasztásban való aktív közreműködés
  • Munkaerő hatékony felkutatása (fehér és kékgalléros, illetve gyártástámogatáshoz kapcsolódó munkakörök)
  • Új toborzási csatornák felkutatása
  • Álláshirdetések összeállítása
  • Munkavállalói adatbázis építése
  • Jelöltek interjúztatása, tesztelése (angol nyelven)
  • Szoros együttműködés a partnerek képviselőivel (kommunikáció nagyrészt angol nyelven történik), és az operációs csapattal.
  • Munkavállalók foglalkoztatásával kapcsolatos előkészítő feladatok ellátása
  • Rendszeres és egyedi kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR, Pénzügyi területen)
  • Angol nyelv ismerete (min. B2 szint), aktív nyelvhasználat
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodás és problémamegoldó készség
  • Hatékony kommunikáció, tárgyalókészség, kapcsolatépítés, befolyásolás, empátia
  • B kategóriás jogosítvány (aktív vezetés)
  • Magabiztos felhasználói MS office ismeretek

Előnyt jelent

  • Hasonló munkaterületen eltöltött több éves tapasztalat
  • Releváns szakmai végzettség / felsőfokú végzettség
  • Jelentkező elemzésében való speciális ismeret

Céginformáció

Az Enterworks Kft. 2014-óta van jelen a magyarországi piacon, azóta folyamatos bővülésen és fejlődésen ment keresztül. Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és munkaerő közvetítés.
Csapatunk fáradhatatlanul azon dolgozik, hogy ügyfeleink részére rövid időn belül a legmagasabb szinten nyújtsuk szolgáltatásainkat, melynek köszönhetően szakmailag felkészült partnert látnak bennünk. Innovatív ötleteinkkel partnereink részére hatékony és gyors megoldást kínálunk emberi erőforrás problémáikra.
Büszkék vagyunk arra, hogy teljes országos lefedettséggel tudunk magas színvonalú szolgáltatást nyújtani. Koordinátoraink személyes jelenlétükkel segítik mind a megbízónk, mind a munkavállalók munkáját. Legfőbb erősségünk a rugalmasság és rövid reakcióidő.
Bízunk benne, hogy hamarosan Önt is partnereink vagy munkavállalóink között köszönthetjük!

A "Jelentkezem"gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel!