Toborzás-kiválasztási munkatárs pályakezdő [FC-HR20]

Pest megye
Focus Consulting Kft.

Pályakezdő munkatárs toborzás-kiválasztási területre [FC-HR20]

Megbízónk

A 25 éves Focus Consulting jelentős és elismert szereplője a hazai személyzeti tanácsadás, munkaerő-közvetítés és munkaerő-kölcsönzés piacának. Csapatunk magas szintű és sokéves szakmai tapasztalattal rendelkező piackutatókból és tanácsadókból áll, akik mind hisznek abban, hogy minden szervezetben a munkavállalók jelentik a legfontosabb értéket. Fontos számunkra a folyamatos szakmai fejlődés, hogy Ügyfeleinket minél magasabb színvonalon tudjuk támogatni. Csapatunk bővítésére keresünk olyan új kollégát, aki számára szintén fontos az eredményorientált, pontos és precíz munkavégzés, aki fejlődőképes és nyitott személyiség, valamint érdeklődik a gazdaság összes területe iránt.

Feladatok:

  • Jelöltek keresése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
  • Telefonos mini interjúk megtartása
  • Személyes interjúk szervezése
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Toborzás-kiválasztási folyamatokhoz tartozó adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • Álláshirdetések feladása, kezelése
  • Ügyfél igények pontos megértése, és az ideális jelölt profilozása
  • Social és business media oldalak mindennapi használata, piackutatás során adatgyűjtés
  • Interjúkon való részvételi lehetőség

Követelmények:

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Érdeklődés a toborzás-kiválasztás területe iránt
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Lelkes, pozitív személyiség
  • Kiváló szervezési készség
  • Igényes munkavégzés, fejlődési igény

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • A belépés napjától kezdve folyamatosan végig kísérjük kollégáink fejlődését, melyet a próbaidő lejártát követően egy strukturált és egyénre szabott karriertervvel támogatunk. A karrierterv célja a folyamatos előrelépés biztosítása: HR Piackutató, Junior Tanácsadó, Tanácsadó, Senior Tanácsadó, stb. pozíciókba.
  • A Focus Akadémia keretein belül megismertetjük a gazdaság és a munkaerő-piac legfontosabb területeit és összefüggéseit, emellett szintén megtanítjuk a keresési metodológiákat, hogyan szűrünk adatbázisban, hogyan szólítunk meg egy jelöltet LinkedIn-en, vagy hogyan készítünk el egy hatékony álláshirdetést, stb.
  • Magas szintű technológiai támogatás mellett végezzük munkánkat (pl.: Microsoft Dynamics 365 mint ERP rendszer)
  • Modern egészségközpontú iroda (gyűrű, állítható magasságú asztalok, mobil munkaállomás, egyéb testtartást javító eszközök)
  • Rendszeres csapatépítő programok (2021: Mykonos, 2022: Sevilla, 2023: Bologna)
  • Kompetenciafejlesztő tréningek
  • Fixbér és Cafeteria mellett teljesítmény alapú HAVI mozgóbér
  • Home office lehetőség a próbaidő lejárta után

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás