Feladatok

  • a Vezérigazgató munkájának teljes körű támogatása,
  • ügyviteli általános irodai, adminisztratív feladatok ellátása,
  • belső és külső postázás,
  • a bejövő és a kimenő iratokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása (érkeztetés, iktatás, postázás stb.),
  • telefonhívások kezelése,
  • határidők nyomon követése,
  • kapcsolattartás a partnerekkel,
  • vendégek fogadása

Elvárások

  • legalább középfokú iskolai végzettség,
  • MS Office programok felhasználói magasszintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint, Outlook),
  • precíz, önálló proaktív, pontos munkavégzés,
  • megbízhatóság, felelősségtudat,
  • rugalmasság, nagyfokú terhelhetőség,
  • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés,
  • hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

Budapesti építőipari cég. ( 13. kerület )

Fényképes önéletrajzzal.

Cégnév: REAX INVEST Zrt.