HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Nemzetközi hátérrel rendelkező, innovatív autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TESZTMÉRNÖK (16-2896)

Feladatok:

  • Tesztelési szabványok kialakítása,
  • HW ÉS SW szabványok összehangolása tesztelési folyamatok követelményeivel,
  • Kifejlesztett folyamatok gyártásba kísérésének támogatása,
  • Tesztprogramok fejlesztése,
  • Technikus kollégák oktatása és szakmai támogatása,
  • Tesztmérnökséggel való együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség,
  • Gyártócégnél, hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat (előny: autóipar),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, stabil háttér,
  • Széleskörű juttatási csomag: évvégi és negyedéves bónusz, cafeteria, bejárás támogatás, egészségbiztosítás,
  • Szakmai kihívások, izgalmas projektek mentén fejlődési lehetőség egy innovatív vállalatnál.

teszt, test engineer, projekt tesztmérnök, project test engineer, villamosmérnök, electrical engineer, mechatronikai mérnök, mechatronics engineer

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.