Test Automation Engineer / Android_iOS

Pest megye

Feladatok

  • tesztek automatizálása
  • teszt környezet kialakítása és karbantartása
  • közreműködés mobilos tesztelési folyamatok fejlesztésében, optimalizálásában
  • teszteredmények kiértékelése, dokumentálása
  • a tesztelés során feltárt hibák menedzselése
  • javaslataival, észrevételeivel hatékonyan támogatja a tesztelés hatékonyságának növelését
  • szoros együttműködés a tesztcsapat tagjaival, a programozókkal és a termékmenedzserekkel
  • agilis szoftverfejlesztés segítése

Elvárások

  • Java nyelv ismerete
  • Selenium és/vagy Appium ismerete
  • tesztautomatizálásban szerzett minimum 3-4 év munkatapasztalat
  • ebből minimum 1-2 év mobil tesztautomatizálás (Android, iOS)
  • CI eszközök ismerete
  • agilis módszertanok ismerete
  • tesztelést támogató eszközök ismerete, használata
  • jó kommunikációs képesség, fejlesztőkkel történő hatékony együttműködés
  • kiváló problémamegoldó képesség, helyzetfelismerés és elemző képesség
  • minőség iránti elkötelezettség, alaposság

Előnyt jelent

  • Jira használatának ismerete
  • manuális tesztelői tapasztalat
  • ISTQB képesítés
  • középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nap mint nap fejlesztik algoritmusaikat és a legújabb technológiákkal bővítik a rendszereiket.
  • Ha szeretnél részt venni munkájukban és összetett, ám mégis felhasználóbarát, gyors, reszponzív oldalak építésében működnél közre akkor náluk a helyed
  • Ügyfelünk alkalmazotti vagy vállalkozói foglalkoztatási formára is nyitott
  • Rugalmas a munkaidő, a törzsidő 11.00-től 15.00-ig tart, ezen túl a munkavállaló dönti el, hogyan tölti ki a 8 órát
  • HO egyéni megbeszélés szerint
  • Innovatív munkaállomások, kényelmes munkakörnyezet
  • Parkolási lehetőség, kerékpártároló a mélygarázs
  •  Éves fizetésemelés
  • SZÉP kártya vagy egészségbiztosítás vagy kultúra kártya
  • Étkezési hozzájárulás – 40%-os engedmény az irodaház éttermében
  • Sportolási lehetőségek – saját kondi szoba, csoportos edzések saját edzővel.

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Ügyfelünk mögött a világ egyik vezető komplex jogosultság kezelő rendszere áll, melyet folyamatosan készítünk fel a holnap kihívásaira.
Ennek érdekében nap mint nap fejlesztjük algoritmusainkat és a legújabb technológiákkal bővítjük a rendszereinket.

Partnerünk az online értékesítés egy markáns szegmensében itthon piacvezető vállalkozás, nemzetközi jelenléttel is bír. Erős fókuszt kapnak a jogosultságkezelő, azonosítási és pénzügyi elszámoló alkalmazások és szintén hangsúlyosak az adatalapú megoldások, amelyhez a világ legfejlettebb AI rendszereit használja a vállalat, valamint smart applikációkkal is segíti a vállalkozás a mindennapokat. A fentiek mellett a hosszútávú és gyakorlatban is hasznosítható blockchain megoldásokat is folyamatosan kutatják, illetve fejlesztik.

A terméket a magyar mellet a nemzetközi piacra is fejlesztik. Céljuk a lehető legtöbb országba bevezetni.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. Kerület, Home Office lehetőség| távmunka