Feladatok

  • Ipari létesítmények erősáramú berendezéseinek tervezése AutoCAD szoftverrel
  • Villamos tervek és dokumentációk elkészítése a projekt követelményeinek megfelelően
  • Konstrukciós gépészeti tervek készítése
  • Terméktesztek tervezése és végrehajtása a minőség és teljesítmény biztosítása érdekében
  • Részvétel komplex projektekben (tervezési, gyártási, kivitelezési)
  • Szorosan együttműködés a gyártási és a helyszíni szerelési részleggel

Elvárások

  • Legalább 5 év releváns tapasztalat villamos tervezési területen
  • Minimum erősáramú technikusi végzettség, villamosmérnök végzettség előnyt jelent
  • Tervező szoftver használatában szerzett tapasztalat
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Kreativitás és innovációs szemlélet
  • Szakmai angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Piachoz illeszkedő bérek és juttatások
  • Dinamikusan fejlődő és stabil vállalati háttér
  • Összetartó fiatalos szakmai csapat
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Barátságos vállalati környezet

Céginformáció

Partnercégünk erősáramú villamossági berendezések tervezésével, gyártásával és beüzemelésével foglalkozik. Jelenleg Tervezőmérnök pozícióra keresünk tapasztalt és elkötelezett szakembert, aki részt vesz projektek tervezésében és megvalósításában.
Munkavégzés helye: Budapest, XI.

Cégnév: Menton Jobs Kft