Melon HR Technology Kft.

Tervező/Projektvezető

Cégünk egyedi gyógyszeripari gépgyártásban és fejlesztésben 30 éves tapasztalata van a gyógyszeriparban. Ügyfeleinknél megvalósuló projektek koordinálására és teljes körű lebonyolítására keresünk új munkatársat, mely magába foglalja a műszaki felmérési, tervezési, projekt koordinálási feladatokat, valamint a műszaki tervdokumentációk készítését.

Főbb feladatok, munkák:

- A projektek lebonyolításához szükséges műszaki támogatás
- Segítségnyújtás a szakági dolgozók számára
- Egyedi gyógyszeripari berendezések tervezése
- Gyógyszeripari technológiák tervezése
- Tartályok, keverős készülékek, szállító berendezések tervezése
- Kapcsolattartás a gyártással, beszállítókkal és megrendelőkkel
- Tervdokumentációk készítése, részvétel IQ/OQ folyamatokban
- Külsős helyszíni munkák alkalomszerű gondozása, projektek lezárása
- Kutatás/fejlesztés területeken való részvétel

Elvárások

- 1-2 év tapasztalat
- Gépészmérnöki végzettség
- Tervező programok ismerete (Inventor, Autocad előnyt jelent)
- Rajzolvasási készség
- Rendszer-, folyamatszemlélet
- Problémamegoldó készség
- Csapatban való együttműködés
- Önállóság, precizitás

Amit kínálunk

- Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
- A régióban kiemelkedő fizetés
- Munkába járás biztosítása/támogatása
- Éves bónusz
- Fiatalos csapat
- Modern munkakörnyezet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

- Gyógyszeripari / vegyipari területen szerzett szakmai tapasztalat
- Angol nyelvismeret
- B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérlek küldd el jelentkezésed és csatold önéletrajzod!
Cégnév: Melon HR Technology Kft.