Menton Jobs

Tervező mérnök - Debrecen

Debreceni kiemelt partnercégünk bővülés miatt várja legújabb tervező mérnök (design engineer) kollégáját! Csatlakozz a mérnök csapathoz és építsd karriered interkultúrális környezetben. Várjuk jelentkezésed ha a tervezés szerelmese vagy, és egy modern, work-life balance értéket közvetítő vállalatnál szeretnél, hosszútávon dolgozni.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

• Alkatrész és szerszám tervezés a vevői és belső előírások szerint
• Minőségbiztosítási, gyártási, logisztikai szempontok szem előtt tartása a vevői, valamint a piaci igényeknek megfelelően
• Szoros együttműködés a társterületekkel
• A legújabb szakmai trendek, innovációk folyamatos követése
• Fejlesztési folyamatokban való részvétel
• Kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

• Gépészmérnök vagy hasonló végzettség
• Angol vagy német középszintű aktív nyelvtudás
• Utazási hajlandóság
• Interkulturális munkára való hajlandóság (külföldi anyavállalattal és csapattal való együttműködés)
• Legalább 1 év tapasztalat tervezési területen (2D/3D)

• A jelentkezéseket magyar és angol nyelvű önéletrajz kíséretében várjuk

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

Rendelkezel AutoCad vagy Catia programismerettel

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

• Bérezés bértárgyalás alapján
• Teljesítmény bónusz
• Hűségbónusz
• Cafetéria bruttó 30.000 Ft/ hónap
• Utazási költségtérítés 30 Ft/km
• Home office lehetőség heti 2-3 nap
• Angol vagy német nyelvű kiscsoportos nyelvtanulási lehetőség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Menton Jobs Kft