Feladatok

  • részt veszel a tervezési folyamatokban a koncepciótervtől a kiviteli tervekig: tervezési program kialakítása, vázlattervek, koncepciótervek készítése, engedélyezési tervek és kivitelezési tervdokumentáció készítése
  • prezentációs tervek készítése, látványtervek készítése
  • segíted és irányítod a junior tervezők munkáját
  • részt veszel a terepmunkában, felmérésekben
  • kivitelezések során kooperációkon, tervezői művezetésen veszel részt
  • a fővárosi nagyparkok fenntartási munkáinak segítése
  • izgalmas növényalkalmazási kísérleti, kutatási projektek segítése
  • közterületi installációk tervezése, időnként készítése

Elvárások

  • rendelkezz tájépítész felsőfokú végzettséggel
  • rendelkezz hasonló területen szerzett 3 éves szakmai tapasztalattal
  • ismerd a 3D modellező programokat
  • ismerd és magas szinten tudd alkalmazni az AutoCad és Photoshop programokat
  • kreatívan és precízen lásd el a munkád
  • előny, ha rendelkezel további szoftverismerettel
  • előny, ha van angol vagy német nyelvtudásod

Amit kínálunk

  • hosszú távú álláslehetőséget kínálunk, és azonnal kezdhetsz
  • nálunk a fizetés minden hónapban pontosan érkezik
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben – legyen az SZÉP-kártya, önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári befizetés, óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása, vagy akár készpénz kifizetés
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét
  • kedvező feltételekkel üdülési lehetőséget biztosítunk a Társaság üdülőiben
  • ránk minden élethelyzetben számíthatsz (pl. gyermekszületési támogatás, szociális segély, temetési segély, iskolakezdési támogatás)
  • a betanulási időszakot követően, feladataidtól függően, heti 1 napot home office-ban is dolgozhatsz

Céginformáció

Kik vagyunk mi?

Mi a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, a "Jelentkezem" gomb megnyomását követően küldd el pályázatodat részünkre.