Feladatok

  • Épületgépészeti automatika rendszer tervezése
  • Épületgépészeti automatika villamos szekrény tervek elkészítése
  • Megrendelőkkel való egyeztetés
  • Alvállalkozókkal való egyeztetés
  • Társtervezőkkel való egyeztetés
  • Projekt nyomon követése
  •  Tervezési határok és határidők betartása és betartatása
  • Átadási dokumentum készítése a megvalósult projektről

Elvárások

  • Villamos mérnök végzettség
  • Villamos tervezői jogosultság vagy annak megszerzéséhez affinitás
  • Legalább 1-3 év villamos tervezésben eltöltött releváns tapasztalat
  • Építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • E-PLAN tervezői program ismerete
  • AUTOCAD tervezi program ismerete
  • MS Office programok készség szintű ismerete
  • Középfokú Angol nyelv ismerete

Előnyt jelent

  • Épületgépészeti kapcsolások ismerte
  • Légtechnikai gépek működésének ismerete
  • Hűtés/Fűtés technikai ismertek
  • Mobilitás
  • Csapatszellem
  • Fogékonyság az új fejlesztések iránt

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munkák
  • Cafatéria rendszer
  • Mobiltelefon, Laptop magánhasználatra is
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Villamos tervezői jogosultsághoz vezető tervezőkkel munkák készítése

Munkavégzés helye: Debrecen, Budapest

Céginformáció

Cégünk 1996-óta foglalkozik épületgépészeti rendszerek automatizálásával. Az évek során a munkálatain spektruma kiszélesedett a beléptetés vezérlés, biztonságtechnikai rendszerek és energia menedzsment rendszerek telepítésével. A kivitelezéseink a tervezéstől a kész rendszerek megrendelőnek történő átadásig zajlik. A piac és a hosszú évek alatt kivitelezett munkákból következően cégük szükségesnek tartja villamos tervezőink csapatának bővítését. Ha szereted a változatos kihívásokkal járó és új ismeretek folyamatos bővítésével tarkított munkavégzést, akkor jelentkezz hozzánk.

Fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: IAS Automatika Kft.