WHC Kft.
Szeretnél egy dinamikus, innovatív, segítőkész csapat tagja lenni? Fejlődni és elhivatottan dolgozni közös célokért? Elérhető vezetőket, akik elismernek és értékelnek téged?

Akkor A WHC A TE CSAPATOD!

A WHC Csoport a közép-kelet-európai régió meghatározó, 100%-ban magyar tulajdonú, HR szolgáltatásokra specializálódott nagyvállalata. A több mint 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, szakértelmünkkel, hazai és nemzetközi lehetőségekkel támogatjuk, hogy megtaláld nálunk a számításaidat.

A Kincentric Legjobb Munkahelyei között is ott vagyunk évek óta.

HA KELL EGY JÓ CSAPAT, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Területi vezető (Szövetkezeti-szolgáltatás)

Feladataid:

  • A WHC cégcsoport szolgáltatásainak megismertetése a régióban és a szolgáltatások magas szintű menedzselése
  • A dél-nyugati szervezeti egység napi munkájának irányítása, a terület stratégiájának és céljainak megvalósítása
  • A WHC szövetkezeti szolgáltatásainak (Diák-Nyugdíjas-Kismama) értékesítése, képviselete a vállalat vevőinek irányába, kapcsolatépítés és folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Ajánlatok készítése és figyelemmel kísérése, szerződéskötések a vevőkkel és szállítókkal
  • Üzleti dokumentáció kezelése

Amit kérünk

  • Szövetkezeti-szolgáltatási területen szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési-utazási hajlandóság
  • Erős people management skill, stratégiai gondolkodásmód, kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Magasfokú ügyfélközpontúság
  • Sales attitűd
Előnyt jelent:
  • salesben szerzett tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatási csomagot biztosítunk
  • Rendszeres magas szintű tréningekkel és szakmai képzésekkel segítjük személyes fejlődésedet
  • Konferenciákon, HR rendezvényeken vehetsz részt velünk
  • Telefon és laptop természetesen rendelkezésedre áll munkavégzésedhez
  • Céges autót is biztosítunk Számodra
  • Lelkes, összetartó, erős szakmai tudással rendelkező csapat vár

Várjuk a jelentkezésedet, hogy a WHC csapatának új tagjaként köszönthessünk.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: WHC Personal Kft.