Feladatok

  • Meglévő Kereskedő és Végfelhasználó partnerek rendszeres megmunkálása
  • Új Kereskedő és Végfelhasználó partnerek felkutatása és rendszerbe helyezése
  • A partnerek műszaki támogatásának és képzésének biztosítása
  • Termékeink folyamatos értékesítése
  • A munkát támogató adminisztratív feladatok pontos elvégzése.

Elvárások

  • Ismerd az értékesítés technológiáját
  • Legyen magas színvonalú műszaki tudásod
  • Legyen B kategóriájú jogosítványod
  • Legyen kiváló a problémamegoldó képességed
  • Legyen felhasználói szintű számítógépes ismereted (MS Office)
  • Legyen jó a szervezőkészséged
  • Legyen kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged
  • Igényed legyen a folyamatos tanulásra

Előnyt jelent

  • Fémipari jártasság
  • B2B műszaki kapcsolatrendszer
  • Magas szintű értékesítési tréningeken történő részvétel
  • CRM rendszerek ismerete
  • Jó emberismeret
  • Idegen nyelv ismerete
  • Kitartás
  • Lehetőleg legyen a területhez optimálisan illeszkedő lakhelyed

Amit kínálunk

Megfelelő minőségi munkavégzés és eredményes működés esetén:
  • Felső korlát nélküli jövedelmet
  • Középkategóriás személygépkocsit, üzemanyagkártyát, mobiltelefont, laptopot
  • Évvégi bónusz elérési lehetőséget
  • Szakmai továbbképzést, kompetenciát
  • Kötetlen munkaidőt

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az EW 1867 Hungária Kft a FEIN GmbH-nak, a világ első ipari elektromos kéziszerszámgyártójának a magyarországi képviselete 1991 óta. Emellett 8 másik, neves európai gyártót képviselünk, akik a fémiparhoz kapcsolódnak.
Hogy miért az EW 1867?
Mert nálunk nem csak egy üres ígéret a családias légkör!
  • Mert nálunk egy egymást szakmailag támogató, remek csapat tagjává válhatsz!
  • Mert nálunk a valóságban is létezik az a kifejezés, hogy kibontakozási lehetőség!
  • Mert nálunk nem csak az erkölcsi, hanem az anyagi megbecsülés is természetes!

A jelentkezés gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát!