Az Office Shoes, Közép- és Kelet-Európa egyik piacvezető, prémium cipőmárkákat forgalmazó kiskereskedelmi hálózata. Jelenleg 40+ márkát forgalmazunk, melyek között olyanok találhatók, mint Timberland, Tommy Hilfiger, Skechers, Lacoste és Converse. Jelenleg több mint 150 bolttal, 7 országban vagyunk jelen az EU területén.

Kiskereskedelmi csapatunkba keresünk új munkatársat

Területi Vezető (Retail)

pozícióba.

Mik lesznek a feladataid?

  • 8-10 boltunk szakmai felügyelete (Budapesten és vidéken egyaránt lesznek üzleteid, kb. fele-fele arányban).
  • Vállalati irányelvek, standardok biztosítása a felügyeleted alatt álló boltokban.
  • Napi munkafolyamatok megfelelőségének ellenőrzése (tervezés, merchandising, leltár, tisztaság, árazás stb).
  • A Hozzád tartozó üzletek munkavállalóinak oktatása, koordinálása, fejlesztése és motiválása; folyamatos kapcsolattartás az üzletvezetőkkel.
  • Beosztások, hó végi jelenléti ívek adatainak ellenőrzése, bérszámfejtés előkészítése.
  • Elemzések, forgalmi adatok, tervek készítése.
  • KPI-ok követése, riportok összeállítása.
  • Heti egyszeri munkavégzés a nagytarcsai központunkban, hogy első kézből kaphasd az új információkat és találkozhass retail-es csapattársaiddal.

Mit várunk Tőled?

  • Legalább 3 éves kiskereskedelemi tapasztalat.
  • Legalább 1-2 éves üzletvezetői (vagy egyéb vezetői) tapasztalat.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Utazási hajlandóság országon belül (üzletek- és központi iroda látogatása).
  • Együttműködésre és önálló munkavégzésre való hajlandóság.
  • Asszertív kommunikáció.
  • Elsősorban Budapest közeli lakhelyed legyen (legtöbb idődet budapesti boltokban fogod tölteni).

Nálunk a helyed, ha:

  • Szívesen lennél egy nemzetközi csapat tagja,
  • Vannak ötleteid, melyek megvalósításának az élére is lépnél,
  • Jól érzed magad egy dinamikus, fiatalos csapatban,
  • Képben vagy a divat és a kereskedelem világával,
  • Támogató, kommunikatív személyiséged van,
  • Szeretnél stabil vállalatnál dolgozni,
  • Szereted a cipőket, melyekre dolgozói kedvezményt biztosítunk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Országosan üzleteinkben.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Önéletrajz küldésével lehetséges.

Cégnév: Shoebox Kft.