Feladatok

  • A győri és tatabányai iroda megnyitásában való aktív részvétel, majd operatív vezetése

  • Aktív részvétel a saját értékesítési csapat felépítésében

  • HR szolgáltatások magas szintű képviselete

  • Magas fokú sales tevékenységek, új ügyfelek felkeresése, árajánlatok készítése, tárgyalások előkészítése, szerződéskötés, meglévő partnerkapcsolatok ápolása a dunántúli régióra vonatkozóan

  • Munkaerő-kölcsönzési és -közvetítési szolgáltatásunk megismertetése a dunántúli régióban és a szolgáltatás magas szintű menedzselése

  • Vállalatunk képviselete a partnerek irányába, kapcsolatépítés és folyamatos kapcsolattartás

  • Versenytársak, tenderek nyomon követése, figyelése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány

  • Fizikai munkaerő-kölcsönzési és közvetítési területen szerzett minimum 3-5 éves vezetői tapasztalat

  • Határozottság, jó problémamegoldó és kommunikációs készségek

  • Kitartó, rugalmas, cél- és sikerorientált hozzáállás

  • Működő, aktív kapcsolat rendszer, releváns ügyfélkör

  • Proaktivitás, önállóság, precíz munkavégzés

  • Számítógépes programok világának ismerete (Word, Excel, Power Point)

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Ügyfélorientált hozzáállás

Amit kínálunk

  • A feladat elvégzése munkaviszonyban történik, de nem zárkózunk el a vállalkozói jogviszony elől sem!

  • A mindennapi feladataihoz szükséges digitális eszközt mi adjuk

  • Azonnali kezdési lehetőség

  • Eredményesség esetén országos szinten is kiemelkedő bérezés + jutalék + éves célprémium

  • Feladatai ellátásához személygépkocsit biztosítunk

  • Home office munkavégzés lehetősége

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Pozitív munkahelyi környezet és céges kultúra

  • Profi, kedves, kiegyensúlyozott munkatársak

Céginformáció

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozik, mosonmagyaróvári irodánkba keressük leendő munkatársunkat!

Ha úgy érzi rendelkezik a megfelelő ambícióval és készségekkel az új irodánk megnyitásához és vezetéséhez, ne habozzon, gyorsan jelentkezzen!

Cégnév: VHV Work Kft.