Feladatok

  • a hálózatainkba tartozó gyógyszertárak látogatása és üzleti tanácsadás
  • Magyarország felosztás szerinti területén lévő partnerek képzése, üzleti fejlesztése
  • az előírt célok megvalósítása
  • aktuális projektek koordinálása a területén lévő patikákkal
  • adminisztratív- és merchandising feladatok ellátása
  • gyógyszertári akciós rendelésfelvétel

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • patikalátogatói vagy egyéb sales tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete
  •  „B” kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
  • önállóság, következetesség, precizitás
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • jó prezentációs készség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • lendületes, energikus személyiség

Előnyt jelent

  • FMCG, gyógyszertár és/vagy orvos látogatási tapasztalat
  • gyógyszer kiskereskedelmi szektor naprakész ismerete, aktív kapcsolatrendszer
  • Scriptor rendszer ismerete
  • patikai szoftverek ismerete

Amit kínálunk

  • inflációkövető bérezés és teljesítményhez igazodó egyedi juttatási csomag
  • a sikeres munkavégzéshez szükséges eszközök (cégautó, laptop, mobiltelefon)
  • munkaidőkeret szerinti bérezés (túlóra elszámolás)
  •  alkalmazotti státusz
  • megbízható vállalati háttér
  • lendületes csapatmunka

Céginformáció

Cégünk Magyarország egyik vezető gyógyszer-kiskereskedelmi vállalata, az Alma Gyógyszertárak franchise és a Gyöngy Patikák márka tulajdonosa és hálózatszervezője. Partner gyógyszertárainkkal a gyógyszertári piac több mint 30%-át képviseljük.

A "Jelentkezem" gombra kattintással kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!