Feladatok

  • területi központ dolgozóinak irányítása
  • a műszaki területtel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése, koordinálása
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás, munkafelvétel
  • szerviz szolgáltatáshoz és alkatrész értékesítéshez tartozó szerződéskötés
  • kárügyintézés koordinálása, káreseti javítások, biztosítós kártérítések ellenőrzése
  • a terület tevékenységekhez kapcsolódó folyamatok optimalizálása
  • területi központ rendjének fenntartása

Elvárások

  • mezőgazdasági gépészmérnök vagy autógépész mérnök végzettség
  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • kiváló szervező és problémamegoldó képesség
  • dinamizmus, proaktív hozzáállás
  • kiváló kommunikációs képesség
  • erős MS Office ismeretek
  • pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • mezőgazdasági gépek műszaki ismerete
  • SAP ismeret
  • angol nyelvtudás
  • vezetői tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztonság és kiszámíthatóság
  • változatos feladatok
  • mérnöki támogatás, szakmai oktatások
  • laptop, telefon
  • betanulás után cégautó
  • versenyképes fizetés, cafeteria
  • szakmai tréningek

Céginformáció

A mezőgazdasági géppiac egyik meghatározó, gépek, alkatrészek kereskedelmével foglalkozó és szerviz szolgáltatást nyújtó szereplője, mely saját kereskedelmi hálózattal és márkaszervizzel rendelkezik, helyi központjába keres területi műszaki vezető munkatársat.

Jelentkezését önéletrajz megküldésével várjuk a megadott e-mail címre.