Feladatok

1. Piacfigyelés, piacelemzés
A területi munka során a piaci eseményekkel, változásokkal kapcsolatos információk (márkák, árak, forgalom, fogyasztói szokások, promóciók, konkurencia tevékenysége stb.) összegyűjtése és a kollégák/vezetők felé történő továbbítása.

2. Partnerkapcsolatok
A rendszeres személyes látogatások során jó üzleti kapcsolat kialakítása és kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel. A partnerek támogatása, tanácsadás és ezen keresztül hozzájárulás a vállalat pozitív megítélésének fenntartásához. A kereskedelmi szerződések betartásának ellenőrzése.  A képviselői túraterv követése akár saját javaslat alapján.

3. Termék rendeltetés
A vállalati sztenderdeknek megfelelő termékválaszték biztosítása a kiskereskedelmi egységekben, valamint a készletnélküliség kiküszöbölése. A termékek rendeltetése, megfelelő készletszint biztosítása Imperial termékekből a dohányboltokban. A nagykereskedelmi partner raktárkészletének rendszeres ellenőrzése a vállalati utasításoknak megfelelően.

4. Promóciós és merchandizing tevékenység
A partnerek tájékoztatása a vállalat mindenkori termékeiről, akcióiról, új termékbevezetésekről, változásokról, valamint eseti információk átadása. Az egyedi megállapodásokhoz ajánlatok és javaslatok elkészítése, a szerződés megkötése és betartásának ellenőrzése. A termékek megjelenésének biztosítása a vállalati elvárásoknak, valamint a merchandizing irányelveknek megfelelően. Egyéb marketingkommunikációt támogató POS (bolti reklám) anyagok szállítása, összeállítása és bolti kihelyezése a mindenkori feladatoknak megfelelően.

5. Beszámolók, jelentések
Az adminisztratív feladatok ellátása, adatok rögzítése a CRM rendszerben. A napi jelentések rendszeres elküldése CRM rendszeren keresztül, készlethiány (OOS) információk rendszeres ellenőrzése, a piaci információk elküldése.

Elvárások

Amit kérünk:

  • Középfokú végzettség és érettségi bizonyítvány
  • FMCG szektorban szerzett, min. 3 év területi képviselői tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély és aktív vezetési gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Elsősorban Ózd és környéke lakhely

Képességek és készségek

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Üzleti gondolkodás
  • Kezdeményező képesség és proaktív magatartás
  • Felelősségvállalás
  • Elkötelezettség
  • Jó megjelenés
  • Határozottság
  • Vevőorientált gondolkodás
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó készség és kreativitás
  • Mobilitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (fix+bónusz)
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás
  • Vállalati gépkocsi privát használatra is
  • Telefon és táblagép saját használatra
  • Sokszínű és befogadó kultúra
  • Remek csapat

További tudnivaló:

  • Az adott pozíció határozott idejű munkaszerződés keretében tölthető be, szülési szabadságon lévő kolléga helyettesítésére.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Kik vagyunk?

A hazai dohánypiac egyik legnagyobb szereplője, amely arra összpontosít, hogy maximalizálja márkáink lehetőségeit. Tevékenységünk egy olyan dohányportfólióra épül, amely a cigaretták, szivarkák, finomra vágott és hevített dohánytermékek átfogó választékát kínálja.
Vállalkozásunk célja, hogy valami jobbat alkossunk a világ dohányosai számára, és mindannyian fontos szerepet játszunk ennek megvalósításában.
Ha csatlakozol hozzánk, egy kihívó globális csapat tagja leszel, amely együtt dolgozik üzletünk előre mozdításán. Bárhogyan is szeretnéd magad kihívás elé állítani, fejlődni és nyomot hagyni, itt megteheted.

A munkakör célja:

A vállalat piaci érdekeinek képviselete a rád bízott területen, ahol a saját magad ura lehetsz.
A marketing és értékesítési célok elérése érdekében az elvárt polcrészesedés és a termékek disztribúciójáért leszel felelős a látogatott kereskedelmi egységekben.  Te leszel a kapocs vállalatunk és kereskedelmi partnereink között, akiknek a legmagasabb szintű támogatást kell majd nyújtanod.

  • Kérjük jelentkezéskor az önéletrajzban tüntesd fel a bruttó bérigényed.
  • Jelentkezési határidő: 2024. november 2.