Feladatok

Keressük műszaki értékesítésben jártas Területi képviselőnket!

Multinacionális partnereinknek nyújtandó supply chain management szolgáltatásunk meghatározó szereplőjeként a Területi képviselő feladata:

  • A beérkező leadek validálása,
  • az ügyfél igények felismerése,
  • az ügyfél igényeinek pontosítása, megértése,
  • a műszaki támogató munkatársak bevonásával felelős megoldási javaslat készítése az ügyfélnek,
  • ajánlatkészítés,
  • az ajánlat elfogadásának érdekében egyeztetések,
  • megrendelést követően együttműködés a műszaki, kereskedelmi területtel,
  • riportolás a vezetőségnekAlapvető elvárás a legendás vevőélmény biztosítása céljából a magas szintű, ügyfélkapcsolat ápolás.

A Területi képviselő munkájának eredménye az üzleti elvárásoknak megfelelően árazott és vállalt projektek és a megrendelés, illetve ügyfél állomány folyamatos bővítése.

Elvárások

  • Komplex gondolkodási képesség
  • Hatékony, asszertív kommunikáció
  • Excel üzleti szintű használata
  • Angol társalgási szint bátor használata
  • Eredményorientált hozzáállás
  • Rugalmas személyiség
  • Legalább 5 év műszaki értékesítési területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Műszaki, kereskedelmi és projekt területen szerzett értékesítési gyakorlattal, valamint felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Referenciát tudsz felmutatni műszaki területen elért ügyfélkör és megrendelésállomány bővítésben.

Amit kínálunk

Egy team részévé válhatsz, ahol kölcsönösen támogatjátok egymás munkáját a műszaki előkészítő és a projekt asszisztens kollégáiddal.
Jól fogod érezni magad nálunk, ha
proaktívan keresed, a „mit és hogyan” tudnánk jobban csinálni kérdésre a válaszokat,
egy kis létszámú, családias hangulatú cég nélkülözhetetlen tagjaként képzeled el magad, nem egy multinál az egyik munkavállalóként,
érték számodra a támogató vezetői hozzáállás, a transzparencia a cég működésében és a kommunikációban egyaránt
érzel magadban lendületet a folyamatos tanulásra, fejlődésre
motivál az önálló és felelősségteljes munkavégzés szabadsága

Egy jól szervezett, hatékony munkafolyamatokkal rendelkező, egészséges munkakörnyezetben fogsz dolgozni

  • Kiszámítható lesz a munkaidőd.
  • A munkavégzéshez cégautót, laptopot, mobiltelefont biztosítunk.
  • Rendezett, modern munkakörnyezetet biztosítunk számodra Budapest egy jól megközelíthető irodaházában.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Termelő vállalatokat támogatunk műszaki-építési-beszerzési területen. Ez valójában azt jelenti, hogy mindent biztosítunk a működésükhöz és a fejlődésükhöz, ami a napi termelésen kívül esik.
Amit csinálunk, azt a szakmánkban supply chain managementnek nevezik.

Egyedi alkatrészgyártás? : ERMICO
Speciális alkatrészbeszerzések? : ERMICO
Technológiai fejlesztések ? : ERMICO
Fel kell újítani az üzemi étkezdét? ERMICO.

Mi tesszük fel az i-re a pontot és ehhez keressük azt a munkatársunkat, aki elkötelezett szerepet vállal az ügyfélszerzés, ügyfélmegtartás és ügyfélelégedettség kihívásaiban.