Feladatok

  • A területhez tartozó meglévő vevők rendszeres látogatása
  • Új ügyfelek felkeresése, igényeinek felmérése
  • Ajánlatok készítése az ügyfelek számára
  • Ügyfelek igényeinek kezelése, megoldási javaslatok előterjesztése
  • Riportok készítése
  • Heti, havi látogatási és forgalmi tervek készítése
  • CRM rendszer naprakész kezelése

Elvárások

  • Autóalkatrészben szerzett ismeretek
  • Legalább 2 év kereskedelemben eltöltött szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozottság
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • Középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Garázsipari ismeretek
  • Autószerelői végzettség
  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés + bónusz rendszer
  • Extra bónusz lehetőség az értékesítési versenyek alkalmával
  • Céges gépjármű, laptop, mobiltelefon
  • Tervezhető, fix munkaidő
  • Fejlődési lehetőség
  • Belső képzések
  • Európa legnagyobb autóalkatrész kereskedelmi cégénél való hosszú távú, biztos munkahely
  • Fiatalos csapat és környezet
  • Szabad hétvége

Céginformáció

Európa legnagyobb, 17 országban jelen lévő autóalkatrész nagykereskedelmi vállalata, területi képviselő kollégákat keres Komárom-Esztergom megyei és Budapesti régióba.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.

Cégnév: SPIDAN AUTÓ KFT.