Feladatok

  • A termékek jelenlétének biztosítása a látogatott vevőpontokon (elsősorban retail láncokhoz tartozó üzletek, illetve HoReCa egységek)
  • A legjobb bolti végrehajtás biztosítása a fenntartható versenyelőny elérése érdekében
  • A termékek viszonteladásának biztosítása az eladási pontokon
  • A vállalat és a rendszeresen látogatott kiskereskedelmi partnerek közötti értékesítés fejlesztése és a vállalat üzleti céljainak elérése
  • A termékek elérhetőségének, láthatóságának a biztosítása, a marketing/trade marketing aktivitások pontos végrehajtása
  • Az értékesítési területen a forgalom szempontjából legjelentősebb üzletek látogatása az előírt üzleti célok elérése érdekében, előre elkészített túraterv szerint
  • A vállalat által gyártott és forgalmazott termékek elérhetőségének üzlet szinten való biztosítása (disztribúció)
  • Új termékek bevezetése
  • Rendelési javaslatok készítése
  • Merchandising tevékenység és fejlesztés, biztosítva a termékek láthatóságát, a vállalati irányelvek szerint
  • Országos szintű megállapodások betartatása
  • Új vevők felkutatásában való aktív részvétel
  • Közreműködés szerződés megkötésében
  • Riportok, beszámolók készítése, információk továbbítása

Elvárások

  • gépjárművezetői engedély: B kategóriás jogosítvány
  • területi értékesítésben szerzett min. 1-3 éves tapasztalat
  • alapvető Microsoft Office programok ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség, mobilitás
  • precizitás, felelősségtudat

Előnyt jelent

  • kereskedelmi végzettség
  • területen belüli lakcím
  • FMCG területi képviselői tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

 #szakmai háttér #multinacionális munkakörnyezet #támogató légkör #teljesítmény alapú bónusz

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Savencia F&D HU Zrt. francia tulajdonban lévő vállalat, és több évtizede gyárt kiváló minőségű sajtokat Magyarországon. Veszprémben gyártjuk a prémium kategóriájú Tihany Válogatás camembert sajtokat, és Répcelakon készülnek az utánozhatatlan Medve és Karaván sajtok. Panírozott sajtjainkat magyar és európai gyorséttermi láncokban is fogyaszthatod sajtfalatkaként és szendvicsben is.

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után, kérjük csatolja fényképes, fizetési igényét tartalmazó önéletrajzát!