Grafton Recruitment

Területi képviselő (Észak-Nyugati régió) (103-23-44136/PR)

Feladatok:

Rutinosan mozogsz már az orvosi eszközök, egészségügyi kellékek világában? Szeretnél csatlakozni egy stabil hátterű, bővülő, nemzetközi céghez? Élvezed, ha változatos termékportfólió értékesítésével foglalkozhatsz?

Akkor ez a Te lehetőséged!

Partnerünk orvostechnikai eszközök és higiéniai termékek gyártója és értékesítője és csapatukba keressük legújabb kollégájukat Területi képviselő pozícióba.

Milyen feladatokkal jár a pozíció?

- Termékek értékesítése Magyarország Észak-Nyugati régiójában
- Intézmények, meglévő partnerek látogatása
- Új partneri kapcsolatok kialakítása
- Az üzleti stratégia tervezésében, végrehajtásában való részvétel
- Termékek bemutatása, jellemzőik ismertetése a partnerekkel

Elvárások:

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

- Van már legalább 3 éves tapasztalatod egészségügyi eszközök értékesítésében
- Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
- Nem okoz gondot az utazás, vezetés
- Szívesen dolgoznál egy energikus csapatban

Előny jelent:
- Angol és/vagy német nyelvtudás
- Műtéti védőruházatok értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:

Az alábbi juttatásokra számíthatsz Partnerünktől:

- Éves bónusz
- Céges telefon, laptop
- Céges autó (magánhasználatra is)
- Egészségbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.